February 1, 2023
Portali Shprehja

Arrestohet 42 vjeçari nga Kavdari, kjo është arsyeja

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm në dalje nga Gjevgjelia, nga ana e zyrtarëve policorë është privuar nga liria M.K.(42) nga Kavadari.

Gjatë kontrollit të automjetit “Mazda 6”, me targa gjermane, të cilin e drejtonte ai, janë gjetur 8 persona – emigrantë, pesë prej tyre nga Siria, dy nga Afganistani dhe një nga Pakistani.

M.K. është ndaluar në stacionin policore dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

.

Të Ngjajshme

Nëse doni veprim maksimal shërues, atëherë në këtë mënyrë duhet ta konsumoni hudhrën!?

Hulumtimet e shumta nuk kanë arritur në përfundime të sakta se deri në çfarë mase çajrat mund të shërojnë gripin dhe të ftohtin

Taravari: për ASH-në mbetet prioritet lufta kundër korrupsionit dhe funksionimi i shtetit të së drejtës

Leave a Comment