May 21, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet 43 vjeçari nga Gostivari, kjo është arsyeja

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se pak pas mesnate, zyrtarët policorë të SPB Tetovë, kanë privuar nga liria 43-vjeçarin B.M. nga rrethina e Gostivarit, i cili paraprakisht e kishte sulmuar fizikisht një gruaje 55-vjeçare nga Gostivari me të cilën ishte në lidhje dashurie. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për sqarim dhe dokumentim të plotë të rastit, pas së cilës në koordinim dhe konsultim me prokurorin publik do të përgatitet parashtresa përkatëse./Alsat.mk

Tact Watches

.

Të Ngjajshme

Pa rishikimin e buxhetit nuk ka masa

Rusia mund të marrë 100 miliardë dollarë nga BE-ja për gazin në vitin 2022

Rita Ora me të dashurin marrin gjithë vëmendjen në shfaqjen e modës ‘Dior Men’s SS/23’

Leave a Comment