August 2, 2021
Portali Shprehja

Arrestohet 48 vjeçari nga Studeniçani, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Studeniçan zyrtarët policorë kanë privuar nga liria 48 vjeçarin N.D. nga Shkupi i cili është i dënuar me 3 vjet burg për veprën penale “Vjedhje e rëndë”, thuhet në njoftimin e SPB-Shkup.

Personi në fjalë është dërguar në Stacionin policorë të Draçevës për procedurë të mëtejme, pas çka ai do të dërgohet në burg për vuajtjen e dënimit.

.

Të Ngjajshme

Dy tetovarë kapen me kokainë në autostradën Shkup-Tetovë

admin

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment