May 16, 2021
Portali Shprehja

Arrestohet 50 vjeçari nga Sellca e Tetovës, ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes

“Dje (13-prill) rreth orës 17:10, pjesëtaret e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria personin SH.S. (50) nga Sellca e Tetovës i cili kishte abuzuar fizikisht dhe psiqikishtë për një kohë të gjatë gruan e tij 40-vjeçare me të cilën nuk kanë qenë të kurorëzuar (një shtetase e huaj) dhe 4 fëmijët e tyre të mitur. I njëjti është mbajt në Stacionin Policor Tetovë, për procedura të mëtejme dhe pasi çështja të sqarohet dhe dokumentohet plotësisht, do të përgatitet parashtresë adekuate”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment