May 11, 2021
Portali Shprehja

Arrestohet 67 vjeçari nga Shkupi, dërgohet në vuajtje të dënimit

Gjatë ditës së djeshme (21.04.2021) policia me urdhër të Gjykatës Penale-Shkup ka arrestuar 67 vjeçarin Zh.D. nga Shkupi, i cili kërkohej për vuajtjen e dënimit për veprën penale “kërcënim të sigurisë në trafik”. Pas arrestimit ai është dërguar menjëherë në burgun e Idrizovës.

.

Të Ngjajshme

Zaev pas takimit me Varhej: Nuk negociojmë për identitetin tonë!

admin

Gati amendamentet me të cilat do të ndryshohet teksti i Ligjit të Shtetësisë

admin

Diplomacia europiane: Hapni sa më shpejt negociatat me Tiranën dhe Shkupin

admin

Leave a Comment