October 6, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet grabitës në Shkup, ka vjedhur në autobus

Sot (13.9.2022), në orën 7, në f Volkovë, Shkup, policë nga Njësiti për Punë të Brendshme – Departamenti për çështje kriminale, Gjorçe Petrov, kanë privuar një të mitur nga f. Volkovo.

Ai dyshon se më 10.09.2022, në ora 23:15, në lagjen Damë Gruev në Shkup, në një autobus të JSP-së, së bashku me dy persona të tjerë, është kanosur me send të mprehtë nga V. N. (19) nga s. Orman mori një çantë shpine me sende.

Është njoftuar prokurori publik dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse.

Të Ngjajshme

MekGregor: Do të bëj rikthimin më të madh në historikun e sportit

Reperi i njohur, Bardhi ka paralajmëruar se është drejtë finalizimit të projekteve të reja

Si e zgjidhin kinezët problemin e automjeteve të parkuara pa leje?

Leave a Comment