February 28, 2021
Portali Shprehja

Arrestohet i arratisuri nga Qendra Korrektuese në Lipjan

Policia e Kosovës për rajonin e Pejës ka bërë të ditur se ka arrestuar të arratisurin A.R, i cili ishte në vuajtje të dënimit në Qendrën Korrektuese në Lipjan.

Me urdhër të Prokurorit të shtetit, të dyshuarit i është caktuar ndalimi policor 24 orë.

“Më datë 22.02. 2021 pas një pune operativo – hetimore nga njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Pejë, është arritur të lokalizohet dhe të arrestohet i arratisuri A. R, i cili ishte në vuajtje të dënimit në QK në Lipjan”, thuhet në njoftim. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Lipjan, policia kthen në familje të miturën që u martua me një të mitur

admin

Katër raste të dhunës në familje në Kosovë brenda 24 orëve

admin

Dy sulme seksuale brenda 24 orëve në Kosovë

admin

Leave a Comment