August 11, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet i dyshuari që ngacmoi një vajzë në Podujevë

Një person është arrestuar të premten në rrugën “19 Qershori” në Podujevë, nën dyshimet për ngacmimin e një vajze.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh.

“Rr. 19 Qershor, Podujevë 29.07.2022 – 12:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër kosovare”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vidhen shtëpitë e tre vëllezërve në Prizren – hajnat marrin stoli ari, para të gatshme e gjësende me vlerë

admin

Dy persona arrestohen pasi rrahën një të mitur në Hanin e Elezit

admin

Arrestohet në Viti i dyshuari për vjedhje të rëndë dhe posedim të substancave narkotike

admin

Leave a Comment