June 27, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet i mituri në Pejë, sulmoi dhe ngacmoi seksualisht një vajzë të mitur

Është arrestuar një i mitur në Pejë, pasi kishte ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur, ku pastaj të njëjtën edhe e kishte sulmuar, njofton policia.

Sipas policisë ky person, është dërguar në mbajtje pas intervistimit nga ana e prokurorit.

Tact Watches

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur nën dyshimin se ka ngacmuar seksualisht dhe ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare e mitur.  Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, njofton polica./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia në bashkëpunim me qytetarët në Prizren, arrin që t’i kap shtatë migrantë ilegal

admin

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, një person gjendet pa shenja jete në rrugë

admin

Keqtrajtoi fëmijën e saj për më shumë se një vit, arrestohet nëna nga Mitrovica

admin

Leave a Comment