June 23, 2021
Portali Shprehja

Arrestohet kumanovari, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Sot rreth orës 13:30 minuta policia nga SPB-Kumanovë, pas një urdhri gjyqësor nga Gjykata Themelorë-Kumanovë, ka privuar nga liria 44 vjeçarit R.R. nga Kumanova. Personi në fjalë kërkohej për vuajtje të dënimit prej 12 vjetëve. Personi është arrestuar dhe dërguar në burg për vuajtje të dënimit.

.

Të Ngjajshme

Filipçe: Po përgatiten protokolle që nxënësit në shtator të kthehen në shkollë

admin

Rama: Për shqiptarët dielli lind aty ku perëndon

admin

Shilegov e Ganiu premtojnë zgjerimin e rrugës “Cvetan Dimov”

admin

Leave a Comment