December 3, 2020
Portali Shprehja

Arrestohet në Xhermë të Tetovës një i arratisur nga burgu

Policia ka arrestuar 30-vjeçarin me iniciale J.XH. nga fshati Xhermë i Tetovës, i cili ka qenë i arratisur nga burgu. I arrestuari ka pasur fletë arresti, pasi ka qenë i dënuar me 15 vite burg, ndërsa për të vuajtur i kanë mbetur edhe nëntë vite. Pas arrestimit 30-vjeçari është dërguar në burgun, nga dhe ku ishte arratisur,  për të vuajtur dënimin e mbetur.

The post Arrestohet në Xhermë të Tetovës një i arratisur nga burgu appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

33 viktima dhe 946 raste të reja me COVID

admin

Qeveria miratoi rekomandimin e KSI-së për hapjen e ski-qendrave

admin

Hoxha: Propozimi “e diela ditë jo pune”, javën e ardhshme në seancë të qeverisë

admin

Leave a Comment