January 28, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet një femër në Prishtinë, Policia i gjeti revole dhe substanca narkotike

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një femër në Prishtinë, pasi që tek e njëjta është gjetur një revole dhe disa substanca narkotike.

Rasti ka ndodhur në rrugën “UÇK”.

Tact Watches

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi gjatë kontrollit te e njëjta është gjetur në posedim dhe konfiskuar një revole me një karikator pa fishek, Gjithashtu gjatë kontrollit te e dyshuara është gjetur edhe një sasi me substancë të dyshuar narkotike të llojit Marihuanë, për çka është hapur rast i veçantë.

Tutje, në njoftim thuhet se me urdhër të prokurorit e dyshuara është liruar, dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohet 53-vjeçari në Mitrovicë, dyshohet për falsifikim të dokumenteve

admin

Iniciohet rast penal ndaj 17-vjeçarit që posedonte armë zjarri

admin

Policia në Prizren shqipton 112 gjoba për persona fizik për mos respektim të masave anti-COVID

admin

Leave a Comment