January 16, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet një femër në Prishtinë, sulmoi bashkëshortin

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një femër në Prishtinë, pasi dyshohet se ka sulmuar bashkëshortin e saj.

Rasti ka ndodhur të dielën në orën 12:00.

Tact Watches

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj, viktimën mashkull kosovar dhe i kishte shkaktuar lëndime trupore”, thuhet në raport.

Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Arrestohet një person në Skenderaj, pas mosmarrëveshjeve për prerjen e pyllit

admin

Tre të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë

admin

Aksident në Prishtinë – vetura futet brenda lokalit në lagjen Mati1

admin

Leave a Comment