August 2, 2021
Portali Shprehja

Arrestohet një grua nga Kërçova për drogë

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se zyrtarët policorë kanë e Stacionit Policor Kërçovë, gjatë kontrollit të automjetit “BMW”, me tabela të Kërçovës, te bashkëudhëtarja F.R kanë gjetur kokainë.

Nga policia njoftojnë se gruaja F.R nga Kërçova është privuar nga liria.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër saj do të parashtrohet parashtresë adekuate.

.

Të Ngjajshme

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

ASH-AAA: Zaev e Ahmeti ia kanë kaluar Gruevskit për blerjen e veturave luksoze

admin

Leave a Comment