September 29, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet një i mitur nga Gostivari, akuzohet për vjedhje të rëndë

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria një të mitur, i cili akuzohet për vjedhje të rëndë.

“Dje (11-shtator) rreth orës 10:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Deartamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, në Dobërdoll të Gostivarit, kanë privuar nga liria një të mitur nga ky fshat, për shkak të dyshimit se i njëjti është përfshirë në kryerjen e një vjedhjeje të rëndë. Atij iu gjet dhe u mor një pajisje nga një vjedhje e mëparshme. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë.

.

Të Ngjajshme

NASA publikoi imazhe që tregojnë se si duket uragani Ira nga hapësira

Kek me qumësht dhe kakao, butësi e shije magjepsëse

Blinken: Aneksimi i territoreve ukrainase nga Rusia “nuk do të njihet kurrë”

Leave a Comment