November 27, 2020
Portali Shprehja

Arrestohet një person, dërgohet në vuajtje të dënimit

Gjatë ditës së djeshme (18.11.2020) nga ana e zyrtarëve policorë është privuar nga liria personi G.T. 35 vjeçar nga fshati Balvani i Poshtëm. Ndaj personit në fjalë kishte fletarrest për vuajtje të dënimit me burg për më shumë vepra penale, kryesisht vjedhje të rënda.

G.T. është dërguar në Burgun e Strumicës për vuajtje të dënimit në kohëzgjatje prej 10 muajve.

The post Arrestohet një person, dërgohet në vuajtje të dënimit appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Stojanovski: Zaev i frikësuar nga rejtingu i ulët, nuk di se si të veproj

admin

Aziri: Pandemia është menaxhuar në mënyrë kaotike, qytetarët kanë ngelur në mëshirë të fatit

admin

30 viktima dhe 1160 raste të reja me COVID në 24 orët e fundit

admin

Leave a Comment