November 27, 2020
Portali Shprehja

Arrestohet një person në Drenas, sulmoi fizikisht një femër

Një person është arrestuar në Drenas pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare dhe ka kanosur viktimën mashkull kosovar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një punëtor lëndon dorën në një punëtori në Prizren

admin

Rrahje masive në Deçan, përdoren edhe thika – lëndohen katër persona

admin

​6 muaj burg për vjedhjen e veturës që e kishte marrë me qira

admin

Leave a Comment