November 29, 2021
Portali Shprehja

Arrestohet një person në Istog, i dehur sulmoi policët

Një person është arrestuar në fshatin Gurrakoc të Istogut.

I njëjti është arrestuar pasi që në gjendje të dehur, ka sulmuar fizikisht zyrtarët policorë.

Tact Watches

Nuk raportohet për lëndime. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

admin

FSK largon 70 copa të minave në një pyll në Gjakovë

admin

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

admin

Leave a Comment