October 1, 2023
Portali Shprehja

Arrestohet një person në Junik, sulmoi babanë dhe vëllain e tij

Policia ka njoftuar se ka arrestuar një person në Junik, pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht babanë dhe vëllain e tij.

Rasti ka ndodhur ditën e premte, rreth orës 22:30, transmeton Telegrafi.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, kishte sulmuar fizikisht babanë dhe vëllain. Viktimat kishin refuzuar tretmanin mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia ndalon pesë persona në Leposaviq, kishin hyrë ilegalisht nga Serbia

admin

Sulmohen dy policë në Prishtinë, njërit i thyhet dora

admin

Ishte duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur, arrestohet i dyshuari në Prizren

admin

Leave a Comment