October 28, 2020
Portali Shprehja

Arrestohet një person në Prishtinë, iu gjetën 8 qese me marihuanë

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit te i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar tetë (8) qese me substancë narkotike të llojit Marihuanë.

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aktakuzë kundër 29 personave për pastrim të parave, organizim i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm

admin

Prishtinë, persona të panjohur gjuajnë me armë zjarri në drejtim të një shtëpie

admin

Hyri ilegalisht në Kosovë, Policia ndalon një shtetas të Serbisë në Kamenicë

admin

Leave a Comment