May 12, 2021
Portali Shprehja

Arrestohet një person në Prishtinë, kishte marr gjësende nga banesa ku jetonte me qira

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se një person ka informuar se i dyshuari mashkull kosovar, muaj më parë kishte marr me qira banesën, mirëpo i njëjti është larguar pa njoftuar dhe sipas ankuesit, ka vërejtur që i mungojnë disa gjësende.

Rasti kishte ndodhur në dhjetor të 2020.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment