January 23, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet një person në Tetovë për vuajtje të dënimit me burg

Dje (05-janar) në ora 14.20, zyrtarët policorë në fshatin Sllatinë të Tetovës, në bazë të urdhrit të pranuar paraprakisht nga Gjykata Themelore në Tetovë, për vuajtje të dënimit me burg, kanë arrestuar personin M.L. (47) nga Sllatina.

Ai është shoqëruar dhe dorëzuar në burgun e Tetovës për vuajtje të dënimit.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Vazhdon përballja me flakët në Manastir! Zjarrfikësit tentojnë shuarjen e zjarrit në fabrikën e bukës

admin

Maqedonia e Veriut kërkon lehtësira për hyrje në Kosovë

admin

Ngrirja e çmimeve vlen vetëm edhe 8 ditë

admin

Leave a Comment