February 25, 2021
Portali Shprehja

Arrestohet një person nga Tetova, konfiskohet marijuhanë

Mbrëmë (18.02.2021), diku rreth orës 20:50 në rrugën rajonale Volkovi-Tetovë, në Çellopek policia ka privuar nga liria personin I.S. 20 vjeçar nga fshati Trebosh, sepse gjatë bastisjes së tij dhe kontrollit ndaj makinës “Golf” me targa të Tetovës të drejtuar nga B.I. 40 vjeçar nga Tetova është gjetur dhe konfiskuar marijuhanë dhe një thikë. Ai është ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

.

Të Ngjajshme

VMRO-ja, akuza për partizimin e regjistrimit

admin

Xholev: Për arrestin shtëpiak të Mijallkovit gjykata ka vepruar me korrektësi

admin

Vazhdon të rritet numri i të infektuarve me koronavirus në vendin tonë

admin

Leave a Comment