June 7, 2023
Portali Shprehja

Arrestohet një person pasi dëboi nga shtëpia gruan në Gjakovë

Një person është arrestuar nën dyshimin se ka dëbuar nga shtëpia viktimën femër.

Në raportin e Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:30, në Gjakovë.

Tutje bëhet e ditur se viktima nuk ka dashur të pranoj trajtim mjekësor dhe me dëshirën e saj është kthyer në shtëpi.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka dëbuar nga shtëpia viktimën femër kosovare. Viktima nuk ka dashur të pranoj trajtim mjekësor dhe me dëshirën e saj është kthyer në shtëpi”, thuhet në raport.

Po ashtu në raport bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vdes shoferi i cili u aksidentua në rrugën Skënderaj – Drenas

admin

Arrestohet në Leposaviq personi që tentoi të fuste në Kosovë 3.7 ton mish kontrabandë nga Serbia

admin

Kanosi dy persona në Leposaviq, arrestohet qytetari serb

admin

Leave a Comment