Arrestohet pasi pengoi zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës

Një i dyshuar është arrestuar dje në Gurrakoc të Istogut pasi që i njëjti ka penguar zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës.

Gjatë arrestimit, një zyrtar policor ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

loading...

Të ngjajshme

Kërcënohet një doktoreshë në Deçan

shprehja

E goditi gjashtë herë me thikë në shpinë, prokuroria ngrit aktakuzë ndaj gjilanasit

shprehja

Aksident trafiku me të lënduar

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë