September 25, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet prishtinasi, i shkaktoi lëndime një gruaje

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi që i njëjti dyshohet se më 8 shtator ka kryer veprën penale “dhunë në familje”.

I njëjti dyshohet se me datën e cekur ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër kosovare, të cilës i kishte shkaktuar lëndime.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe në konsultim me zyrtarin e QPS-së dhe prokurorin, është dërguar në strehimore.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Goditet për vdekje një person në Podujevë

admin

Vdes një femër në Drenas, kishte shenja dhune

admin

Dyshon se gruaja i hodhi “diçka të dëmshme” në ushqim, burri nga Skenderaj merr tretman mjekësor në QKUK  

admin

Leave a Comment