January 17, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet prishtinasi, policia i gjeti substanca narkotike në veturë

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se mbrëmë në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë ka ndaluar veturën Audi të cilën e drejtonte i dyshuari mashkull kosovar.

Gjatë kontrollit të veturës është gjetur dhe konfiskuar një fishekë dhe një sasi me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë , 8 qese te zbrazëta dhe 1 rizell.

Tact Watches

Pasi që në telefonin e të dyshuarit është gjetur një foto duke e ekspozuar një arme me urdhër te gjyqtarit të procedurës paraprake është bërë bastisja e banesës se tij mirëpo nuk është gjetur asgjë e dyshuar.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Arrestohet një person në Skenderaj, pas mosmarrëveshjeve për prerjen e pyllit

admin

Tre të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë

admin

Aksident në Prishtinë – vetura futet brenda lokalit në lagjen Mati1

admin

Leave a Comment