August 16, 2022
Portali Shprehja

Arrestohet shoferi i veturës që goditi për vdekje 5-vjeçarin në Mitrovicë

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar shoferin e veturës i cili të mërkurën goditi për vdekje një 5-vjeçar, derisa i njëjti po ngiste biçikletën.

Në raportin policor bëhet e ditur se trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.


Aksident me fatalitet në Mitrovicë, humb jetën 5-vjeçari që po ngiste biçikletën
Aksident me fatalitet në Mitrovicë, humb jetën 5-vjeçari që po ngiste biçikletën

“Rr. Shaban Polluzha, Mitrovicë 03.08.2022-19:03 Lëndime vdekjeprurëse ka pësuar viktima mashkull kosovar pasi derisa ai ishte duke drejtuar biçikletën është goditur nga një veturë në lëvizje të cilën e drejtonte një mashkull kosovar”.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për autopsi, kurse drejtuesi i veturës është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Djemtë rrahin babanë, burrat gratë, e një femër e mashkull rrihen mes vete – rastet e dhunës në familje në 24 orë

admin

E mashtroi se do t’ia rregullonte vizën dhe ia mori 3 mijë euro, arrestohet i dyshuari në Podujevë

admin

Vetura godet për vdekje një fëmijë në Kovrag të Istogut

admin

Leave a Comment