18.5 C
Skopje
July 16, 2019
Informacione Vendi

Arrestohet shqiptari në Qafë Thanë e kërkonte Interpoli

Tact

Dje, më 14 prill 2019 në ora 13: 15 në pikën kufitare “Qafë Thanë”, gjatë kontrollit të 46 vjeçarit Z.C nga Republika e Shqipërisë,ai ka rezultuar se ka qenë i kërkuar nga Interpoli,njoftojnë nga policia.

46 vjeçari u arrestua dhe u dorëzua Në stacionin e policisë në Strugë për procedime të mëtutjeshme.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Policia sekuestron kompjuterin e Boki 13 dhe të djalit të Katica Janevës

shprehja

Rroftë pasaporta, rroftë Gjermania. Ky vend bashkë më

shprehja

Përveç Katica Janevës edhe një prokuror/e tjetër e involvuar te rasti “Boki 13”?

shprehja