February 1, 2023
Portali Shprehja

Arrijnë informatat e fundit për lëndimin e Di Maria-s

Arrijnë përditësime të rëndësishme në lidhje me dëmtimin e Anhel Di Maria-s. Anësori argjentinas u largua gjatë pjesës së dytë kundër Udineses për shkak të një dëmtimi.

Sipas asaj që u raportua në “Tuitter” nga gazetari Xhiovani Albanese, korrespondent i Sportitalia dhe Gazzetta dello Sport, nuk ka probleme të veçanta për argjentinasin.

Në fakt, Di Maria u largua nga fusha vetëm me dhimbje. Pra, dëmtimi i tij nuk është shqetësues dhe ai duhet të jetë rregullisht i pranishëm në ndeshjen e madhe të së premtes kundër Napolit.

.

Të Ngjajshme

Boshkov: Infrastruktura e fqinjëve shumë më e mirë se e jona

Vuçiç: Nuk ka afat për miratimin e planit për Kosovën

Përse kur porositim, marrim një gotë ujë me kafen tonë

Leave a Comment