June 5, 2023
Portali Shprehja

Arsenali e “blindon” Saka-n me kontratë të re

Bukajo Saka do të vazhdojë të jetë pjesë e Arsenalit edhe për një kohë të gjatë. Gazetari I nohur pwr merkaton, Fabrizio Romano ka raportuar se Arsenali dhe Saka kanë arritur marrëveshje për zgjatjen e kontratës.

“Kuptoni se Bukajo Saka sapo ka nënshkruar marrëveshje të re afatgjatë me Arsenalin. Zyrtarizimi së shpejti” – raporton Romano.

Me kontratën e re, Saka do të mbetet në “Emirates Stadium” deri në vitin 2028.

.

Të Ngjajshme

Burri pretendon se e klonoi të dashurën e tij me ndihmën e inteligjencës artificiale

Mos bini pas këtij mashtrimi në Facebook – mund të humbni llogarinë tuaj

Kriza u shfrytëzua për dyfishimin e çmimeve

Leave a Comment