June 5, 2023
Portali Shprehja

Arsenali nuk do të kursejë, gati SUPERGODITJA prej thuajse 105 mln eurosh!

Arsenali po përgatitet për Ligën e Kampionëve të radhës pasi titulli iku. Skuadra e Arteta deshiron qe te lere gjurme sezonin tjeter ne Europe dhe  “Daily Mail” shpjegon se “Topçinjtë” do të rrisin kufirin e pagave dhe do të investojnë ndjeshëm në verë, duke filluar me gati 103.5 milionë euro për Declan Rice, që do të bëhej nënshkrimi më i shtrenjtë në historinë e klubit…

Një kontratë me vlerë gati 345 mijë euro në javë është gati për mesfushorin e West Ham. Në mesin e transferimeve, Granit Xhaka, në horizontin e Bayer Leverkusen, është një nga emrat më të nxehtë edhe për të mbledhur para… Xhaka duhet te kthehet ne Gjermani.

Nderkohe, Arsenali do te perpiqet te kuptoje se si do te levize edhe perpara ne sulm, teksa mund te shitet Balogun qe kthehet nga huazimi te Reims dhe gjithashtu duhet pare se cfare do te ndodhe me Nelson qe kerkon me shume hapesira.

.

Të Ngjajshme

LAJMI I FUNDIT | Një delegacion nga Al Hilal fluturon në Paris: “Mbërin për të marrë Messin”

admin

IBRA I JEP LAMTUMIRËN FUTBOLLIT! Tonali në lot, San Siro emocionohet. “Nuk mund të marr frymë…” (VIDEO)

admin

Alderweireld në minutën e 94-të me eurogol, Antwerp i Van Bommel është kampion i Belgjikës pas 66 vitesh (VIDEO)

admin

Leave a Comment