January 19, 2021
Portali Shprehja

Arta me bikinet më interesante

Arta Nitaj po tërheqë vëmendje të madhe në forma të ndryshme.

Me pozat provokuese, ajo gjithnjë është pjesë e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Janë format e trupit të saj, ato që bien më shumë në sy. Padyshim, stili i saj do të jetë shembull për të gjitha femrat tjera.

Këtë herë, me bikine interesante ajo duket e zjarrtë dhe tejet e veçantë.


Të Ngjajshme

Ilir Shaqiri: Sot është Ditëlindja e Heroit tim

admin

Adriana Matoshi nuk beson ende që është kyqur në politik

admin

Fotografi e Gigi Hadid në mbrëmjen e maturës

admin

Leave a Comment