June 27, 2022
Portali Shprehja

Arta Nitaj ndez rrjetin, shfaqet atraktive në postimin e fundit

Arta Nitaj është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku është aktive me postimin e imazheve që tregojnë figurën e mahnitshme trupore.

Tact Watches

Ajo përcillet nga më shumë se 323 mijë ndjekës në Instagram dhe fansat mezi presin postimet e reja të saj.

Pak minuta më parë, bukuroshja ka shpërndarë një video në Instastoryn e saj teksa ka vënë në pah linjat e admirueshme.

Nitaj ka marrë vëmendje me linjat trupore meqenëse u kushton kujdes të madh me ushtrime në palestër.

Arta Nitaj mbetet e komentuar për jetën e saj private dhe paraqitjet provokuese në rrjetet sociale.

.

Të Ngjajshme

Ikja e të rinjve boshatis tregun e Kumanovës

admin

Trump për abortin: “Gjykata e Lartë shpall fitoren e jetës”

Do të “sundojmë” në Ballkan, kërkojmë kushte më të mira

Leave a Comment