May 17, 2021
Portali Shprehja

Arta Nitaj provokon me veshjen e ngushtë në setin e ri fotografik

Arta ka pozuar mjaft joshëse për Instagram. Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet me veshjen e ngushtë e cila i theksonte gjoksin e bujshëm asaj. Ajo u paraqit e veshur me rroba që ishin mjaft me stil, teksa pozonte për kamerën kështu duke reklamuar pasuritë trupore. Ajo njihet edhe për format trupore që posedon, […]

.

Të Ngjajshme

Sa para fitojnë për një postim Luana dhe Arbana?

admin

Me këtë efekt Mimoza duket krejt person tjetër

admin

Kështu dukej Tuna në kohën e shtatzënisë

admin

Leave a Comment