February 28, 2021
Portali Shprehja

Arta Nitaj transformohet prej ndërhyrjeve në fytyrë

Arta Nitajn jemi mësuar ta shohim pothuajse çdoherë në formë.

Ajo qysh se nga hyrja e saj në serialin “O sa mirë” ka ndryshuar tejet shumë dhe kjo vërehet dukshëm edhe pse ajo nuk ka pranuar se ka ndërhyrje, shkruan lajmi.net.

Fytyra e aktores së serialit nuk duket edhe aq mirë nga ndërhyrjet këtë mund ta shihni në këtë fotografi.

Arta ishte e ftuar në një emision në të cilin mori vëmendje me fytyrën e cila i duket tejet e fryrë nga përdorimi i fillerave.

Ndryshe, Arta ka paralajmëruar se shumë shpejt do të fillojë transmetimin e një emisioni në RTV Dukagjini.


Të Ngjajshme

A mund ta besoni se kjo është Genta

admin

Ermal Fejzullahu e uron djalin me këto fjalë

admin

Madonna: Madhësia është e rëndësishme, femra mos u shtireni kot

admin

Leave a Comment