January 16, 2021
Portali Shprehja

Arta Nitaj ua tregon me krenari të pasmet

Aktorja e njohur, Arta Nitaj ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Me anë të një fotografie ajo ka bërë me dije se aktualisht ndodhet në një vend bregdetar.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Janë format e trupit të saj, ato që bien më shumë në sy. Padyshim një fizik të tillë secila femër do ta kishte zili.

 


Të Ngjajshme

Graniti dhe Leonita festojnë përvjetorin e gjashtë të lidhjes

admin

Familja Muqiqi shkrepin imazhin më të bukur familjar

admin

Egzona godet me këto komplete

admin

Leave a Comment