November 28, 2022
Portali Shprehja

Arteta, kërkon vetëm një përforcim gjatë afatit kalimtar në janar

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka një kërkesë për drejtuesit e klubit londinez. Arteta i ka thënë Arsenalit që të nënshkruajë me mesfushorin e Lesterit, Juri Tielemans, në afatin kalimtar të janarit.

‘The Sun’ po raporton se ‘Topçinjtë’ janë të gatshëm të mbështesin Artetën këtë dimër dhe menaxheri dëshiron Tielemans. Mesfushorit i skadon kontrata në verë dhe vlerësohet rreth 40 milionë funte. Skuadra londineze tash e një kohë është duke e monitoruar lojtarin. Mbetet të shihet nëse do ndodh një lëvizje e tij në ‘Emirates’.

.

Të Ngjajshme

Transportuesit privat do të bllokojnë nesër udhëkryqin te “Mavrovasja” me 30 autobusë

Bie bora e parë në Strazhë

admin

Shumë zanate janë drejt zhdukjes

Leave a Comment