December 2, 2020
Portali Shprehja

As Dzeko dhe as Suarez, Juventus kontakton një sulmues tjetër

Jo vetëm edin dzeko dhe Luis Suarez.

Për sulmin e Juventus ekziston një tjetër mundësi dhe nuk bëhet fjalë për një emër të panjohur. Përkundrazi. Qendërsulmuesi i ri për bardhezinjtë mund të jetë një ish-yll i Napoli-t: Edinson Cavani.

Sipas spanjolles Don Balon, Juventus ka kontaktuar lojtarin, i cili është akoma pa ekip pas lamtumirës nga PSG.

33-vjeçari mund të jetë një alternativë e vlefshme në rast se Zonja nuk do të arrijë të marrë asnjërin mes Dzeko-s dhe Suarez-it.

Ish-lojtari i Napoli-t ka marrë kohë për të dhënë një përgjigje brenda 4 tetorit, një ditë para mbylljes së merkatos.

.

Të Ngjajshme

Lukaku e pranon: Jam i zemëruar, ishim me fat në fund! Ja pse bëja gjeste ndaj ekipit sidomos 45′ e para

admin

Klopp, i papërmbajtshëm: Fitorja më e jashtëzakonshme. Ai ishte fantastik

admin

“Jemi gjallë, kjo ka rëndësi tani”, Conte lumturohet pas fitores dhe i jep merita Gladbahut

admin

Leave a Comment