May 11, 2021
Portali Shprehja

As Jasmina e “Për’puthen” nuk iu shpëtoi ndërhyrjeve

Tashmë konkurrentët e emisionit “Përputhen” janë qendër e opinionit dhe mediave rozë. Ata janë të ndjekur jo vetëm në emision, por edhe në rrjete sociale e jashtë tyre, shkruan “Kosovarja”. Vajzat janë të përfolura edhe për faktin se shumica prej tyre gjatë kësaj periudhe në emision kanë bërë ndërhyrje, duke ndryshuar kështu tipare nga vetja […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment