November 29, 2021
Portali Shprehja

As në Bullgari dhe as në Abu Dabi, isha te shtëpia e një miku në Shkup

Deputeti Kastriot Rexhepi ka hedhur poshtë si të pavërtetë çdo informacion se gjoja ditën e enjte, ditën e seancës së mosbesimit të Qeverisë, a ka qenë jashtë shtetit.

Rexhepi disa herë në ClickPlus në TV21 përsëriti me plot bindje se atë ditë ka qenë në Shkup dhe është strehuar te shtëpia e një miku të tij.

Tact Watches

“Ditën e enjte ishte seanca dhe unë vendosa që të mos shkoj në seancë dhe në orët e mëngjesit, bashkë me familjen shkuam në shtëpinë e një miku tim të afërm, për të strehuar familjen dhe për të mos u ekspozuar nga presionet”, tha Rexhepi.

Të Ngjajshme

Në Spitalin “Pirogov” ka mbetur vetëm një person nga të lënduarit në aksidentin në Bullgari

admin

Keqpërdori pozitën zyrtare, arrestohet 40-vjeçarja nga Struga

admin

(VIDEO) Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, pjesa e Maqedonisë së Veriut as që ka nisur

admin

Leave a Comment