August 11, 2022
Portali Shprehja

As policia nuk e prish ndejën e Meraklive të kerrave

Mesnatën e së mërkurës një patrollë policore ka ndërhyrë në një pikë të karburantit në Kumanovë, pas raportimit për prishje të rendit dhe qetësisë publike, ku një trend të ri kanë sjell në vendlindje çunat e diasporës duke bërë defilim me makinat sportive e luksoze, ndryshe e njohur në zhargonin e automobilistikës si “Street drift/race party”.

.

Të Ngjajshme

Gjobiten 187 shoferë në Shkup, 69 për vozitje të shpejtë

Në Tabanoc dhe Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta

Karantinë dhe izolim, KSI me rekomandime për rastet me linë e majmunit në Maqedoni

admin

Leave a Comment