July 2, 2022
Portali Shprehja

“AS”: Ronaldo zbarkon te Bajerni, për zëvëndësuar Levandovskin

Zbulim i bujshem nga e përdithsmja “AS”, i cili bën emrin e Kristiano Ronaldos, si pasardhës i Robert Levandovskit (që ka marë ofertë prej 35 mln euro nga Barcelona).

Tact Watches

Portugezi, dëshiron të largohet nga Man. Junajted në këtë afat kalimtar veror dhe do të ishte emri i madh i zgjedhur nga bavarezët për të kompensuar lamtumirën e mundshme të polakut. Bajern Munihu e di mjaft mirë se për të arritur te Ronaldo duhet që ai të ulë rrogën në të paktën 12 mln euro neto dhe për këtë arsye ka negociata dhe sondazhe me agjentin e tij, Horhe Mendes. Ronaldo dëshiron të luajë vetëm në Ligën e Kampionëve.

Mediat gjermane raportojnë se edhe pse dikur Bajern ka thënë se Ronaldo është plakur, duket se gjërat kanë ndryshuar.

.

Të Ngjajshme

Ky qytet i Zvicrës ka hequr dorë tërësisht nga gazi “i Putinit”

Zyrtari ukrainas: Trupat ruse mund të rifillojnë sulmin në Kiev

Çfarë ndodh me trupin kur nuk e pini kafenë e zakonshme të mëngjesit

Leave a Comment