September 25, 2020
Portali Shprehja

Asgjësohen 677 bimë Kanabis në Fushë Kosovë

Njësia për hetimin e drogave pas një pune operative ka arritur të identifikojë dy lokacione me bimë Kanabis sativa, në Fushë Kosovë.

Sipas Policisë, në konsultim me prokurorin, në të dy lokacionet kanë asgjësuar 677 bimë Kanabis sativa, të gjatësisë nga 50-230 cm. Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment