June 7, 2023
Portali Shprehja

ASH-Çair reagon: Çairi i ngulfatur nga mbeturinat

Aleanca për shqiptarët, dega e Çairit përmes disa fotografive që ka shpërndarë në rrjetin social Facebook ka reaguar për siç thonë ngulfatjen e komunës nga kontainjer të stërmbushur me mbeturina.

Ja reagimi i plotë i Aleanca për shqiptarët, dega e Çair

ÇAIRI I SHËNDËRUAR NË DEPONI!

Kjo është pasqyra që po mbizotron nëpër thuajse të gjitha rrugët e Komunës së Çairit….

Posted by Aleanca për Shqiptarët – Dega Çair on Friday, March 26, 2021

Të Ngjajshme

Protestë përpara Klinikës së Kardiokirurgjisë, kjo është arsyeja

Bullgaria fitoi qeveri të rregullt, në koalicion me rivalët Petkov dhe Borisov

Keni probleme me gjumin? Kjo është vitamina që ju nevojitet

Leave a Comment