June 27, 2022
Portali Shprehja

ASH në Strugë me një kryetar dege të ri, ja kush arriti të fitojë

Lulzim Nasufi është zgjedhur kryetari i degës së Aleancës për Shqiptarët në Strugë.

Nasufi ishte kandidati i cili u përzgjodh nga komisioni qendror, pas konkursit publik për paraqitjen e kandidatëve.

Tact Watches

Të njëjtin komisioni ja propozoi Kuvendit të degës ku dhe u zgjodh me shumicën e votave të kuvendarëve./news33.tv

Të Ngjajshme

Temperaturat e larta shqetësim për qytetarët

Anijet shkaktojnë ndotjen e liqenit të Ohrit

Çfarë dimë deri tani për fisin më të izoluar në botë?

Leave a Comment