May 11, 2021
Portali Shprehja

Atdheu fiksim edhe për gratë e martuara, e tregon me fakte

Atdheu është një nga konkurrentët më të përfolur të ‘Përputhen’ dhe një nga djemtë më të pëlqyer nga vajzat brenda por dhe jashtë programit. Së fundmi ai ishte i ftuar në emisionin ‘Gamour Zone’ ku foli gjithashtu dhe një për momentet e tij më të sikletshme që pas hyrjes në ‘Përputhen’. “Ishte një çift, në […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment