April 16, 2021
Portali Shprehja

Atdheu konfirmon se është në lidhje dashurie

Atdheu është një nga djemtë më të diskutuar, edhe pas daljes nga emisioni “Për’puthen”.

I ftuar ne emisionin “Shqipëria live”, Atdheu tregon se ka një vajzë në krah, por ende nuk ka marrë një vendim. “Mbase ka dhe jashtë . Do ta them kur të marrim një vendim”, por thekson se nuk është asnjë nga konkurentet apo ish-konkurentet e “Për’puthen”.

I pyetur nëse ka përjetuar flirte apo dashuri në emision, Atdheu përgjigjet, “Kam përjetuar flirte të forta”.

Atdheu ka pasur takime shumë të komentuara gjatë “Për’puthrn” me Ana Lleshin, ku dhanë dhe puthjen e parë në emision, me Melisën, Sindin dhe Sarën, ku nuk munguan puthjet pasionante por marrëdhënia e tyre u ndërpre shumë shpejt.


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment