May 16, 2021
Portali Shprehja

Atdheu nuk ndalet, surpriza tjetër “shkrin së qeshuri” Antonelën

Atdheu nuk ka ndaluar me surprizat për Antonelën, e cila i tregoi se dy meshkuj u tërhoqën prej saj. Atdheu i tha se nuk do ta zhgënjejë dhe gjatë bisedës në restorant, nisi muzika me violinë dhe të dy u ngritën për të kërcyer me njëri-tjetrin. Antonela: I trazove ujërat, një hoqi dorë nga unë, […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment