15.5 C
Skopje
September 22, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Atifete Jahjaga: Gjithmonë me ju djema

Përmes një postimi në Facebook, ajo tha se Kosova vazhdon ëndrrën.

“Pavarësisht rezultatit të sontëm, Kosova vazhdon ëndrrën për Kampionatin Evropian në Futboll 2020. Gjithmonë me ju djema! Vazhdojmë përpara!  EURO 2020″, shkruan Jahjaga.

Artikuj të ngajshëm

Arrin grupi i ri i vullnetarëve amerikan

shprehja

Parafushata s’mund të ndalet, PZAP e hedh një ankesë si të palejuar

shprehja

Kërkohet dorëheqja e ministrit dhe një drejtori të Qeverisë së Zaevit

shprehja